26 maja wszystkie dzieci z naszego przedszkola wyruszyły autokarem na wycieczkę do kaszubskiej miejscowości Kiełpino. Tam udały się do Gospodarstwa Agroturystycznego Rychertów, gdzie z bliska mogły zobaczyć różne zwierzęta: kury, kaczki, króliki, kozy, pawie. Zwiedzały również stajnię i poznały różne akcesoria przeznaczone do jazdy konnej. Miały możliwość pogłaskania konia. Dużą atrakcją była przejażdżka na koniu oraz wozem drabiniastym. Kotki uczestniczyły również w „Warsztatach wypieku ciasteczek”. Uwieńczeniem wycieczki była zabawa na placu zabaw. Wszyscy pełni wrażeń, zadowoleni – chociaż zmęczeni wrócili do domu.
















