🦉 POŻEGNANIE SÓWEK🦉

Dnia 11 czerwca 2026 r. grupa Żabek 🐸 pożegnała swoich starszych kolegów i koleżanki z grupy Sówki 🦉, którzy już wkrótce rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej przygody w szkole.
Z tej okazji Żabki 🐸 przygotowały krótki program artystyczny, który wywołał wiele wzruszeń i uśmiechów.
Na zakończenie uroczystości przedszkolaki wręczyły starszakom pamiątkowe upominki, życząc im wielu sukcesów, nowych przyjaźni oraz radości z odkrywania szkolnego świata.
Powodzenia Sówki 💚🤗.

Udostępnij

Udostępnij na Facebook