Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że już w lipcu Stowarzyszenie Trefl Pomorze realizuje kolejny projekt, Treflowe Półkolonie. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do udziału w Treflowych Półkoloniach. Nasze zajęcia odbywać się będą w ERGO Arenie w dniach 12-16 lipca 2021, a na uczestników czekają sportowe zajęcia i moc dodatkowych atrakcji. 

Treflowe Półkolonie to wydarzenie przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. W tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli możliwość zobaczyć ERGO Arenę z nieznanej dotąd strony, a także bawić się siatkówką i koszykówką z Treflem Gdańsk oraz Treflem

Sopot. Jednocześnie będzie to świetna okazja, żeby poznać zasady zdrowego żywienia, a także zagłębić się w tajniki aktorstwa na przygotowanych warsztatach.

Każdego dnia dzieci będą brały udział w zajęciach integracyjnych, zabawach z Rodziną Treflików, a także animacjach sportowych.

Półkolonie odbywać się będą w dniach 12-16 lipca w ERGO Arenie, w godzinach od 8.00 do 16.00. W tym czasie dzieci otrzymają 3 posiłki dziennie.

Po więcej informacji oraz zapisy zapraszamy do kontaktu z Kamilem Leśniewskim:

e-mail: k.lesniewski@sport.trefl.com

tel.: +48 796 258 963

Udostępnij

Udostępnij na Facebook