馃惛DZIE艃 呕ABY 艢WI臉TUJ膭 NASZE 呕ABKI馃惛

艢wiatowy Dzie艅 呕aby obchodzony jest 20 marca. 呕aby to zwierz臋ta, kt贸re wyst臋puj膮 w wielu r贸偶nych gatunkach na ca艂ym 艣wiecie. Mimo, 偶e nie wzbudzaj膮 powszechnej sympatii, s膮 niezwykle po偶yteczne. Wiedz膮 o tym nasze przedszkolaki, kt贸re postanowi艂y uczci膰 艣wi臋to zielonej 偶abki馃惛. Wszystkie dzieci tego dnia przysz艂y ubrane do przedszkola na zielono. Zaj臋cia rozpocz臋to od przedstawienia dzieciom p艂aza jakim jest 偶aba馃惛. Przedszkolaki pozna艂y tak偶e tak偶e cykl rozwojowy 偶aby, dowiedzia艂y si臋 r贸wnie偶 wielu ciekawostek na temat 偶ycia 偶aby. Nast臋pnie dzieci 膰wiczy艂y swoje umiej臋tno艣ci matematyczne w r贸偶nych zabawach dydaktycznych, zapozna艂y si臋 z kodowaniem ze strza艂kami kierunkowymi. Nie zabrak艂o r贸wnie偶 zabaw muzyczno – ruchowych z nutk膮 rywalizacji. A na koniec sensoryczne szale艅stwo z szpinakolin膮, dzieci tworzy艂y w艂asne pachn膮ce 偶abki馃惛馃惛馃惛.

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook