馃惛馃惛 PRZYWITA艁Y WIOSN臉!!!

Przyj艣cie nowej pory roku 鈥 wiosny jest doskona艂膮 okazj膮 do tego, by uzmys艂owi膰 dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie ze sob膮 budz膮ca si臋 do 偶ycia przyroda. W naszej grupie przygotowania do po偶egnania zimy i powitania wiosny zacz臋艂y si臋 kilka dni wcze艣niej.

Zmieni艂a si臋 dekoracja w naszej sali z zimowej na wiosenn膮. Powsta艂 k膮cik przyrody. Dzieci posadzi艂y wiosenne kwiaty 鈥 偶onkile, hiacynty, szafirki a tak偶e rze偶uch臋 i owies oraz rzodkiewk臋 i cebul臋 z kt贸rej wyrasta szczypiorek. Nie zabrak艂o r贸wnie偶 prac plastycznych, dotycz膮cych pierwszych zwiastun贸w wiosny. 呕abki uczestniczy艂y w wielu zabawach, grach, ta艅cach zwi膮zanych z nadej艣ciem wiosny.

Uwie艅czeniem naszego tematu by艂o wyruszenie pierwszego dnia wiosny barwnym korowodem ulicami Koleczkowa 艣piewaj膮c i graj膮c na instrumentach. Nie zabrak艂o tego dnia radosnych okrzyk贸w : 呕egnaj zimo, witaj wiosno!

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook