鈾ワ笍馃懅DZIE艃 DZIECKA 馃馃懚鈾ワ笍

Dzie艅 Dziecka 馃ぉ馃挍 to jeden z najbardziej radosnych dni w roku, na kt贸ry czekaj膮 zar贸wno m艂odsze, jak i starsze przedszkolaki. Obchodzili艣my go dzisiaj w naszym przedszkolu w atmosferze pe艂nej rado艣ci. Na dzieci czeka艂o mn贸stwo atrakcji i zabaw, w tym zabawy z chust膮 animacyjn膮, ta艅ce, malowanie twarzy, modelowanie balon贸w, konkursy z nagrodami, ba艅ki mydlane oraz brokatowe tatua偶e. Najwi臋ksz膮 atrakcj膮 by艂a wizyta 偶ywej maskotki 鈥 Myszki Miki. W trakcie zabaw dzieci mog艂y korzysta膰 ze sto艂u szwedzkiego z owocami i s艂odko – s艂onymi przek膮skami, a tak偶e delektowa膰 si臋 pysznymi lodami馃構. Nast臋pnie poszczeg贸lnymi grupami udali艣my si臋 na dmuchan膮 zje偶d偶alni臋, gdzie dzieci mog艂y si臋 do ko艅ca wyszale膰. Serdecznie dzi臋kujemy Radzie Rodzic贸w oraz wszystkim, kt贸rzy pomogli zorganizowa膰 ten wyj膮tkowy dzie艅馃槏. Pami臋tajmy, 偶e to dzi臋ki Waszym wp艂atom na konto Rady Rodzic贸w. Jeszcze raz bardzo dzi臋kujemy 馃グ馃. Dzieci by艂y zm臋czone, ale bardzo szcz臋艣liwe馃コ馃槉.

Udost臋pnij

Udost臋pnij na Facebook